O nas

Parę słów o naszej działalności

Domos Polska Sp. z o. o. to nowoczesny zakład produkcyjny, w którym wytwarzany jest wyrób własny oraz produkcja zlecona przez partnerów kontraktowych. Specjalizujemy się w produkcji, handlu i usługach obejmujących wytwarzanie oraz konfekcjonowanie słodzików stołowych i suplementów diety, opartych na własnych autorskich recepturach. Nasze produkty charakteryzuje wysoką jakością uzyskaną dzięki zastosowaniu między innymi wysokiej jakości ekstraktów roślinnych, witamin i minerałów oraz innych składników odżywczych jak również wysokiemu standardowi produkcji. Gwarantujemy realizację projektów w optymalnie krótkim czasie i indywidualne podejście do każdego klienta.

Firma istnieje na rynku od 1996r. Nasze produkty są powszechnie znane, a  ich wysoka jakość sprawia, że jesteśmy atrakcyjnym partnerem handlowym.

Domos Polska Sp. z o.o. posiada zespół interdyscyplinarnych ekspertów i prawie dwudziestoletnie doświadczenie.

Głównym celem jest dążenie do osiągnięcia i utrzymania zaufania i zadowolenia klientów, poprzez wytwarzanie produktów najwyższej jakości. Dlatego, dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty posiadały gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Działamy w oparciu o zasady prawne i etyczne dbając o pracowników oraz środowisko naturalne.

Zakład produkcyjny posiada wdrożony i certyfikowany system zarządzania jakością HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) oraz ISO 22000. System zapewnienia jakości został opracowany w oparciu o wymagania Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) oraz Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP), tak aby produkty wytwarzane w zakładzie były produkowane w higienicznych warunkach oraz spełniały wymagania naszych Klientów.

Nasze produkty są systematycznie badane w niezależnych zewnętrznych akredytowanych laboratoriach, w celu potwierdzenia parametrów jakościowych deklarowanych w specyfikacjach technicznych.

Nasze cele osiągamy poprzez:

  • współpracę z naszymi klientami i dostawcami na zasadach trwałych i partnerskich kontraktów handlowych,
  • doskonalenie kwalifikacji naszych pracowników, poprzez prowadzenie systematycznych szkoleń dla pracowników,
  • kontrolowanie jakości naszych produktów na wszystkich etapach produkcji,
  • dostosowanie naszych produktów oraz warunków wytwarzania do aktualnych wymagań prawnych Unii Europejskiej i Polski,
  • śledzenie innowacji technologicznych dotyczących metod wytwarzania oraz postępu technicznego dotyczącego nowoczesnych maszyn i urządzeń,